Nauja bibliotekos paslauga – stalo žaidimai į namus!

Esate azartiškas? Rengiate vakarėlį su draugais? Miesto bibliotekose startuoja nauja paslauga – stalo žaidimai ne tik bibliotekoje, bet ir į namus! Kviečiame naudotis ne tik vaikus, jaunimą, bet ir visą šeimą – tai puiki idėja kokybiškai praleisti laisvalaikį. Galbūt planuojate įsigyti stalo žaidimą – naudokitės nemokama galimybe prieš tai jį išmėginti!

Užsisakyti stalo žaidimą, kaip ir knygas, galite elektroninių paslaugų portale ibiblioteka.lt arba užsukite į miesto bibliotekas. Daugiausia žaidimų galite rasti Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34) ir vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).

Vienas skaitytojas į namus gali pasiskolinti du stalo žaidimus 2 savaitėms. Prasitęsti negalima.

Labai tikimės, kad žaidimus grąžinsite nepriekaištingos būklės, o mes įsipareigojame nuolat papildyti bibliotekos stalo žaidimų kolekciją. Gero žaidimo!

STALO ŽAIDIMŲ SĄRAŠAS:

Sukčių voratinklis (smagus būdas mokytis atpažinti apgavikus)
Auksinis protas. Grandinėlės
Auksinis protas. Startas Nr. 1 (kortelių žaidimas pagal TV laidą)
Žinovų klubas: 600 klausimų iš 5 temų (intelektualus kortelių žaidimas)
Classic Jenga (mediniai blokeliai)
Populistas (kritinio mąstymo žaidimas)
The lord of the rings: journeys in Middle-earth (žaidimas pagal Tolkeno „Žiedų valdovą“)
Robinson Crusoe (nuotykių žaidimas)
Ticket to ride (Europos traukinių maršrutai)
Mediniai šachmatai, šaškės
IQ Ringas (lavinamasis žaidimas)