MIRKT orientacinis žygis. Dalyvauk!

Nori aktyviai praleisti laiką rudens šeštadienį bei daugiau sužinoti apie medijų ir informacinį raštingumą?

Kviesk draugus, šeimos narius ar smalsius kolegas ir spalio 21 d., šeštadienį, dalyvauk Lietuvos viešųjų bibliotekų organizuojamame masiniame orientaciniame žygyje „Taigi viską žinau…“ apie medijų ir informacinį raštingumą – MIRKT.

Iki spalio 19 d. registruokis ČIA, pažymėk Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos maršrutą, dalyvių skaičių ir startuok spalio 21 d. 10–12 val. Viešojoje bibliotekoje, Kniaudiškių g. 34.

Kas laukia? 10 užuominų, 10 maršruto taškų, 10 klausimų, smagiai praleistas laikas, o įveikusių maršrutą ir puikus prizas – „Go3“ TV mėnesio prenumerata!

Reikalingos priemonės: telefonas, internetas, rašiklis. Orientacinio žygio taisyklės ir daugiau informacijos.