Svečiuosis rašytoja Kotryna Zylė

Lapkričio 30 d., ketvirtadienį, 11 val. vaikų biblioteka „Žiburėlis“ lankytojus kviečia į susitikimą su Kotryna Zyle -– vaikų ir jaunimo knygų autore, įvairių literatūrinių iniciatyvų sumanytoja, už savo kūrybą pelniusią ne vieną apdovanojimą.

Rašytoja yra dviejų vaikų mama, pliušinės avytės ir ekskavatoriaus-transformerio močiutė. Labai mėgsta troleibusus ir traukinius, jais mielai rieda į susitikimus su skaitytojais. Kotryna sako, kad jos GERIAUSIA DIENA ta, kai dar nieko nėra parašiusi, bet jau turi šviežutėlį sumanymą naujai knygai ir atrodo, kad ji bus geriausia pasaulyje!

Renginio metu viešnia pristatys savo knygą „Geriausia diena“, vyks kūrybinės dirbtuvės.

Maloniai laukiame. Tel. pasiteirauti 8 45 526 873.

Renginyje bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos bibliotekos reprezentaciniais tikslais.