Smėlynės bibliotekai skirtas pilietinės iniciatyvos „Lietuvos galia“ apdovanojimas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kartu su pirmąja ponia Diana Nausėdiene tradiciškai organizuojamoje pilietinės iniciatyvos „Lietuvos galia“ metinių apdovanojimų ceremonijoje apdovanojo šios iniciatyvos laureatus.

Iniciatyvos „Lietuvos galia“ tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią. Tai platforma savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams ir kitiems pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo.

Šių metų konkurso laureatai – 20 organizacijų ir bendruomenių, kurios užsiima įvairiausiomis veiklomis.

Visuomenė ir komisija, sudaryta iš viešojo ir nevyriausybinio sektoriaus įvairių sričių ekspertų, balsuodami išrinko apdovanojimų laureatus keturiose kategorijose: „Žalia Lietuva“, „Stipri Lietuva“, „Teisinga Lietuva“ ir „Inovatyvi Lietuva“.

Džiaugiamės ir didžiuojamės – „Stiprios Lietuvos“ kategorijoje apdovanojimą pelnė ir Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos Smėlynės bibliotekos iniciatyva „Turtingi – dalindamiesi, laimingi – bendraudami“.

Sveikiname koleges ir linkime kūrybinės sėkmės naujuose sumanymuose!

Bibliotekos archyvo nuotrauka