Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą bibliotekoje!

Šiemet jau 14-ą kartą vyksiantis Nacionalinis diktantas – tai tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. Vieniems tai proga pasitikrinti rašybos įgūdžius, kitiems – pasivaržyti, tačiau visiems tai galimybė didžiuotis unikalia lietuvių kalba, o ir padarius klaidų – išmokti ko nors naujo.

​Diktantą nuo 2006 metų organizuoja VšĮ Pilietinės minties institutas. Kasmet diktantą rašo beveik 30 tūkstančių žmonių Lietuvoje ir pasaulyje. Šiemet – prisijunk ir tu!

Kovo 15 d., 11 val. kviečiame rašyti diktantą Panevėžio Elenos Mezginaitės viešojoje bibliotekoje, Kniaudiškių g. 34. Prašome atvykti 10–15 min anksčiau, o jei diktantą rašyti norėtumėte rašyti su grupe, prašome registruotis tel. 0 45 420 379.

Daugiau informacijos.

Laukiame Jūsų!