Kviečiame balsuoti už Panevėžio miestui bendruomenės pasiūlytas iniciatyvas!

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia panevėžiečius išrinkti vieną iš gyventojų pasiūlytų iniciatyvų, kurios įgyvendinimui iš miesto savivaldybės biudžeto šiais metais skirta 100 tūkst. Eurų.

Finansuojamas bus tik vienas daugiausia, bet ne mažiau nei 2 proc. (1825 balsus), Panevėžio miesto savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravusių asmenų balsų surinkęs projektas, tad turime būti aktyvūs!

Šiais metais Bendruomenės iniciatyvų konkursui buvo pasiūlytos trys idėjos*:

1. „Marijonų sporto aikštyno rekonstravimas“ daugiabučių kvartalo želdyne tarp Marijonų, Liepų al. ir Vilties gatvių;
  2. „Kniaudiškių-Molainių bendruomenės sporto ir žaidimų aikštelės atnaujinimas“ daugiabučių kvartalo želdyne tarp Klaipėdos, Kniaudiškių ir Projektuotojų gatvių;
  3. „Sporto salė po atviru dangumi“ daugiabučių kvartalo želdyne tarp Sirupio, Beržų ir J. Basanavičiaus gatvių.

* Idėjų eiliškumas išdėstytas pagal projektinių idėjų pateikimo datą.

Balsavimas vyksta iki gegužės 3 d. 16.00 val. čia: https://dalyvauk.panevezys.lt/ arba galite pasirašyti bibliotekose, užpildę popierinę anketą: Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34), Parko bibliotekoje (Parko g. 37), Smėlynės bibliotekoje (Smėlynės g. 49), Šiaurinėje (Pušaloto g. 55), bibliotekoje „Šaltinėlis“ (Respublikos g. 26/2) ir „Židinys“ (Nemuno g. 76).

Kviečiame balsuoti!