Ar tai mano likimas?

Andrėja – meilės romanų rašytoja, savo romantinėmis istorijomis bei trileriais subūrusi ištikimą gerbėjų būrį. Autorės veikėjams tenka narplioti senas šeimos paslaptis, leistis į aistringus vasaros nuotykius bei ieškoti dingusių giminaičių. Naujame meilės romane „Ar tai mano likimas?“ – dar viena sena mįslė, kurią įminti teks gražuolei Karolinai.

Karolina jau seniai suaugusi, tačiau vis dar gyvena kartu su mama, kuri turi rimtų alkoholizmo problemų. Karolinos paauglystė buvo itin sunki. Dėl nuolatinio pinigų stygiaus mokykloje iš jos tyčiojosi ir vadino skarmale, mergaitė neturėjo draugų ir niekada nedomino berniukų. Regis tik dabar, pamažu, pradeda tiestis ir drąsiai žvelgti į pasaulį.

Bandydama apsitvarkyti namus, jauna moteris randa keistą laišką, parašytą prieš šešis metus. Laiškas adresuotas jai, tačiau atplėštas ir, akivaizdu, skaitytas ne vieną kartą.

Turinys Karoliną tiesiog pribloškia. Laiške rašoma, kad ji turi dvynę, kuri gyvena kitoje šalyje. Neįtikėtina žinutė išmuša žemę iš po kojų, o nuo alkoholio apdujusi mama pasakoja dar keistesnę Karolinos gimimo istoriją. Pasirodo už tūkstančių kilometrų gyvena ne tik sesuo, bet ir tėvas, kurį moteris laikė mirusiu. Ko dar ji nežino apie save bei šeimą?

Karolina pasiryžta atskleisti visas paslaptis ir drąsiai leidžiasi į kelionę. Tiesa, ji dar nežino, kiek išbandymų laukia pakeliui. O juk likimas parengė ir dar vieną siurprizą – netikėtą meilę. Jaunai moteriai teks atrasti kelią į laimę bei sielos ramybę.

Andrėjos knyga „Ar tai mano likimas?“ intriguoja. Siužetas greitai įsibėgėja ir nuneša skaitytojus į smagų aistros sūkurį. Tikra meilės romanų žanro klasika!

Andrėja – paslaptinga lietuvių autorė, sukūrusi jau aštuonis populiarius romantiškus romanus. Jos tekstai lengvi ir puikiai tinka atostogoms ar jaukiam, tamsiam vakarui. Skaitytojų atsiliepimai žada tikrą malonumą.