Artėja skaitmeninė savaitė

Skaitmeninė savaitė (angl. ALL DIGITAL Week) – visoje Europoje organizuojama kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija.

Jos tikslas – paskatinti gyventojus atrasti technologijas, jų kuriamą naudą, pasinaudoti skaitmeninėmis galimybėmis savo kasdienėje bei profesinėje veikloje. 2021 m. šios savaitės tema „Skaitmeninius įgūdžius ugdome visą gyvenimą“.

Kviečiame dalyvauti projekto „Prisijungusi Lietuva“ tiesioginėse transliacijose:

KOVO 22 d. (pirmadienį) 11 val.
„Skaitmeninė visuomenė – kvietimas augti“. Diskusija su skaitmeninių inovacijų ekspertu Elijumi Čiviliu ir kibernetikos eksperte Vilma Škarnulyte.

KOVO 23 d. (antradienį) 11 val.
Darbo vietų transformacija. Diskusija su vadovavimo konsultantu, personalo ekspertu Sauliumi Jovaišu ir verslo atsparumo ekspertu Edvinu Kerza.

KOVO 24 d. (trečiadienį) 11 val.
Debesų kompiuterija. Diskusija su inovacijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi ir Google atstovybės Lietuvoje vadovu Vytautu Kubiliumi.

KOVO 25 d. (ketvirtadienį) 11 val.
Kaip iš(GYVENTI) tarp ekranų? Pokalbis su Skaitmeninės etikos centro steigėjomis Rasa Jauniškiene ir Renata Gaudinskaite.

KOVO 26 d. (penktadienį) 11 val.
Finansinis saugumas internete. Ekspertų patarimai Jums.

Transliacijas žiūrėkite projekto „Prisijungusi Lietuva“ Youtube kanale. Jungtis ČIA.

Kovo 22–26 dienomis „Židinio“ bibliotekos (Nemuno g. 76) lankytojų lauks viktorina „Ar internete mąstau kritiškai?“, o Viešoji biblioteka „Facebook“ paskyroje parengė viktoriną „Pirk saugiai“. Kviečiame pasitikrinti žinias.

Laikas:

• 2021 m. kovo 23 d. 11:00 – 12:00 val.
  • 2021 m. kovo 24 d. 11:00 – 12:00 val.
  • 2021 m. kovo 25 d. 11:00 – 12:00 val.
  • 2021 m. kovo 26 d. 11:00 – 12:00 val.