Pavasario spalvos ir raštai

Viešojoje bibliotekoje eksponuojama Panevėžio krašto tautodailininkų bendra kūrybos darbų paroda „Pavasario spalvos ir raštai“, skirta artėjančioms šv. Velykoms.

Parodos autoriai: Albertas Valikonis, Darius Bagužis, Algis Petruoka, Birutė Račinskienė, Stanislava Valčenkienė, Jūra Butkevičiūtė, Irena Jasiūnienė, Laimutė Vološkevičienė, Violeta Valentonytė, Urtės Salikaitė-Pranskūnienė, Gražina Šaparnienė, Samanta Šaparnytė, Rasa Grigienė, Vida Mikoliūnienė, Rasa Bagužienė, Stanislovas Janušas paveikslai, Jūratė Armonavičienė, Vida Mikoliūnienė, Aušrinė Juršienė.

Parodoje dalyvaujantys 18-iolikos autorių kūriniai dvelkia artėjančių švenčių nuojauta ir stebina savo darbų originalumu bei įvairove. Ateinantis pavasaris jų darbuose pražydo įvairiaspalvėmis gėlėmis, paukščiais, gamtos atgimimu.

Dėl karantino ribojimų bibliotekų skaityklos yra uždarytos, tad kviečiame Panevėžio krašto tautodailininkų darbais pasigrožėti virtualiai bibliotekos FB paskyroje.