Lankytojų aptarnavimo pasikeitimai

Informuojame, kad nuo balandžio 12 d. bibliotekos lankytojams atveria skaityklas. Taip pat bus leidžiama patiems laisvai rinktis knygas, naudotis vieša interneto prieiga.

Mokymai, edukacijos, renginiai ir toliau vyks nuotoliniu būdu.

Primename, kad skaitytojai aptarnaujami išlaikant saugius atstumus (2 m, 15 kv. m plotas vienam lankytojui). Prašome bendradarbiauti ir klausyti nurodymų: laukti specialiai eilėse ar prie pažymėtų linijų, dėvėti apsaugines kaukes, naudotis prie įėjimo esančiu dezinfekciniu rankų skysčiu ir vienkartinėmis pirštinėmis.

Į biblioteką leidžiama ateiti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius.

Ir toliau rekomenduojame knygas užsisakyti iš anksto (telefonu, el. paštu) ar bibliotekos elektroniniame kataloge https://panmvb.libis.lt/index.jsp.

Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34) užsakytas knygas knygas galite atsiimti bekontakčiu būdu, pateikus prašymą į Knygomatą.

DARBO LAIKAS

Viešoji biblioteka (Kniaudiškių g. 34) – I-V 9-19 val., VI – 9-16 val.
Parko biblioteka (Parko g. 37) – I-V 10-18 val., VI – 9-16 val.
Biblioteka „Židinys“ (Nemuno g. 76) – I-V 10-18 val., VI – 9-16 val.
Šiaurinė biblioteka (Pušaloto g. 55) – I-V 10-18 val., VI – nedirba
Biblioteka „Šaltinėlis“ (Respublikos g. 26/2) – I-V 10-18 val., VI – 9-16 val.
Smėlynės biblioteka (Smėlynės g. 49) – I-V 10-18 val., VI – 9-16 val.
Biblioteka „Žiburėlis“ (Parko g. 49) – I-V 10-18 val., VI – nedirba
Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38) – I-V 10-18 val., VI – nedirba.