Su spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena!

Kviečiame dalyvauti renginiuose:

Gegužės 7 d.

• 11 val. Vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38) – garsiniai skaitymai (akcija „Lietuva skaito“). Renginio metu ištraukas iš mėgstamų knygų vaikams skaitys „Šaltinio“ progimnazijos mokytoja Snaigė Varanauskienė, „Aušros“ progimnazijos mokytoja Vesta Gorienė, moksleiviai ir bibliotekininkės.
    Renginys vyks Zoom platformoje. Išankstinė registracija tel. 8 45 420200. Dalyvių skaičius ribotas.
  • Smėlynės biblioteka kviečia jaunuosius skaitytojus į virtualią viktoriną-galvosūkį „Citata ieško knygos“ bibliotekos FB paskyroje.
  • Renginys vaikams „Sena pasaka po dar senesne lietuviška obelimi“ Šiaurinėje bibliotekoje (Pušaloto g. 55). Renginio dalyviai susipažins su pasakų rūšimis, skaitys pasirinktą pasaką ir pasitelkę į pagalbą pirštukines lėles, inscenizuos ją. Išankstinė registracija tel. 8 45 463957.

Vaikų bibliotekoje „Šaltinėlis“ (Respublikos g. 26/2) iki gegužės 18 d. eksponuojama knygose skaitytojų paliktų skirtukų paroda „Pamirštas knygų puslapiuose“.
Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34) aplankykite Maironio lietuvių literatūros muziejaus parengtą kilnojamąją parodą „Lietuvių literatūros įdomybės: nuo seniausių laikų iki šiandien!“ ir užsisakykite edukaciją.