Dėl skaitytojų aptarnavimo rugpjūčio 12 d.

Rugpjūčio 12 d., ketvirtadienį,  bus atliekamas Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos duomenų perkėlimas į naują sistemą, todėl neveiks bibliotekos elektroninis katalogas, nebus grąžinamos ir išduodamos knygos, nebus vykdomas naujų skaitytojų registravimas, neišduodami skaitytojų pažymėjimai. Rezervuotas ir užsakytas knygas labai prašome pasiimti iki rugpjūčio 11 d. bibliotekų darbo pabaigos. Skaityklos paslaugos bus teikiamos įprasta tvarka.

Svarbu!  Naudojantis atnaujintu portalu ibiblioteka.lt galimi trikdžiai dėl duomenų perkėlimo į naują sistemą, testavimo procesų.

Informacija ir pagalba dėl portalo ibiblioteka.lt Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos skaitytojams teikiama el. paštu viesoji@panbiblioteka.lt , tel. 8 45 420379.

Atnaujintame portale ibiblioteka.lt veiks modernizuotos esamos el. paslaugos, taip pat sukurtos naujos el. paslaugos, suteiksiančios vartotojams galimybę kurti skaitytojo, turinio teikėjo profilius, per portalą atlikti paiešką interneto išteklių archyve, atlikti elektroninių periodinių leidinių paiešką ir skaityti juos portale, leidėjams, autoriams portalo priemonėmis kurti el. knygas.

Atsiprašome už galimus nesklandumus dėl atliekamų elektroninių paslaugų portalo modernizavimo darbų.