Projekto „100 metų kartu“nuotraukų albumo pristatymas

Smėlynės bibliotekoje eksponuojama fotografės Monikos Požerskytės nuotraukų paroda „100 metų kartu“, kuri kviečia ne tik susipažinti su Lietuvos šimtamečių istorijomis, bet atsiminti ir savo šeimos, giminės metraštininkus ir, jei dar tik yra tokia galimybė, – jų išklausyti.

Spalio 15 d. 16 val. vyks parodos pristatymas. Renginyje dalyvaus parodos autorė fotografė M. Požerskytė, žiūrėsime dokumentinį filmą „100 metų kartu“ (rež. E. Kabaraitė).

Parodą galima aplankyti spalio 11 – lapkričio 8 dienomis.

Ši paroda yra projekto „100 metų kartu“, kurį sudaro nuotraukų albumas bei dokumentinis kino filmas „100 metų kartu“, dalis. Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui skirta idėja šalies bendraamžių lūpomis atskleidžia autentiškus pasakojimus bei Lietuvos raidą. Projektą vykdo M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas, kino gamybos kompanija UAB „Artbox“ su režisiere Edita Kabaraite.

Primename, kad bibliotekoje yra būtinas Galimybių pasas bei apsauginė veido kaukė.