Svečiuosis rašytoja Kotryna Zylė

Spalio 12 d. 11.30 val. kviečiame į susitikimą su vaikų ir jaunimo rašytoja, grafikos dizainere KOTRYNA ZYLE.

Autorė pristatys naujausią savo knygą „Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos“ (2021). Knygos pristatymas vyks „Židinio“ bibliotekoje.

Kotryna Zylė (g. 1986 m.) – grafikos dizainerė, iliustruotoja, vaikų ir jaunimo knygų autorė, savo knygose meistriškai pinanti šiuolaikinį pasaulį su mitologija. Jos kūriniai pelnė įvairių apdovanojimų. Debiutinė knygelė „Milžinas mažylis“ buvo įtraukta į geriausių 2014 metų knygų vaikams penketuką. Įspūdingai iliustruotas leidinys „Didžioji būtybių knyga“ nacionaliniame knygos meno konkurse buvo pripažintas gražiausia 2016 m. knyga vaikams. Romanas „Sukeistas“ pateko į akcijos „Metų knygos rinkimai“ finalą.

Rašytojos kūryba pasižymi smagiu stiliumi bei gebėjimu šiuolaikiškai pateikti lietuvių mitologiją. Naujausia knyga „Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos“ (2021) dovanoja dešimt baisių, linksmų ir netikėtų istorijų. Trumpame aprašyme Kotryna Zylė teigia, kad šią knygą įkvėpė vaikystėje girdėtos istorijos. Autorė šias istorijas įvilko į šiuolaikinį rūbą. Tad išlikite ramūs, kad ir su kuo susidurtumėte! „Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos“ įkvepia atidžiau dairytis, juk aprašyti veikėjai gyvena tarp mūsų! Knyga iliustruota autorės piešiniais, kurie sustiprina baugią ir mistišką atmosferą.

Vietų skaičius ribotas, reikalinga išankstinė registracija tel. 8 45 461567.

Renginyje bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos bibliotekos reprezentaciniais tikslais. Primename, kad yra būtinas Galimybių pasas bei apsauginė veido kaukė.