Knygos „Elena Mezginaitė: žmonės man – viskas“ pristatymas

Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka poetės 80-mečiui išleido Elenos Mezginaitės pokalbių rinktinę „Elena Mezginaitė: žmonės man – viskas“. Knygoje publikuojami 32 pokalbiai su Panevėžio krašto kultūros ir meno žmonėmis. Juos kalbino Elena Mezginaitė.

Lapkričio 22 d., pirmadienį, 17 val. Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34) vyks knygos pristatymas.

Prisiminimais dalinsis poetės bičiuliai, pokalbių pašnekovai. Dainuojamąją poeziją pagal E. Mezginaitės tekstus atliks Ilona Papečkytė, poetės eilėraščius skaitys aktorė Olita Dautartaitė.

Maloniai kviečiame.

Reikalinga išankstinė registracija tel. 8 45 420379. Įėjimas tik su Galimybių pasu.

Projektą „Knygos „Elena Mezginaitė: „Žmonės man – viskas…“ leidyba ir sklaida“ remia Lietuvos kultūros taryba.