Knygos pristatymas Panevėžio pataisos namuose

Ne vienerius metus trunka graži draugystė tarp Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos ir Panevėžio pataisos namų. Lapkričio 17–ąją pataisos namų gyventojoms pristatėme net dvi premjeras: bibliotekos išleistą knygą „Elena Mezginaitė: žmonės man – viskas…“ ir Panevėžio kolegijos studentų ir alumniečių parengtą literatūrinę kompoziciją „Graži ir teisi kaip gyvenimas“. Knygos leidybą ir literatūrinę kompoziciją rėmė Lietuvos Kultūros taryba.

Abonemento vedėja Sandra Voveriūnienė pataisos namų gyventojoms pristatė poetę Eleną Mezginaitę: papasakojo apie panevėžietės kūrybinę ir darbinę veiklą, pateikė jos asmeninio gyvenimo faktus. Šiemet poetė būtų minėjusi 80–ąjį gimimo jubiliejų. Šiai progai paminėti, biblioteka išleido knygą „Elena Mezginaitė: žmonės man – viskas…“. Dvi knygas padovanojome pataisos namų bibliotekai. Įspūdį apie poetę ir jos gyvenimą dar labiau sustiprino Panevėžio kolegijos studentų ir alumniečių literatūrinė kompozicija „Graži ir teisi kaip gyvenimas“. Ne vieną pataisos namų gyventoją pamatyti vaizdai sujaudino ir sugraudino.

Parengė Vaida Žalienė

Linos Dubauskienės nuotraukos