A. Revoto parodos „Kavos žmonės“ pristatymas

„Židinio“ bibliotekoje eksponuojama Arūno Revoto autorinių darbų paroda „Kavos žmonės“. Paroda veiks iki 2022 vasario 11 d.

Panevėžio rajone gyvenantis Arūnas Revotas popieriaus lape likusias kavos dėmes prakalbina kaip meno kūrinius. Anot autoriaus, mintis kurti kilo netyčia apvertus kavos puodelį. Tai sužadino vyro vaizduotę ir nuvedė netikėtais įkvėpimų keliais. Dažniausiai kūrėjas kavos dėmėse įžvelgia žmones. Jie jo piešiniuose valiūkiškai žvalgosi, šokinėja, vartosi tarsi kokios mistinės būtybės.

Paroda „Kavos žmonės“ jam, nuo vaikystės piešiančiam, rašančiam eiles, visai ne pokštas. Kaip pats sako, veikiau poilsis, meditacija ir relaksacija.

2022 sausio 18 d. 17 val. bibliotekoje vyks Arūno Revoto autorinės parodos „Kavos žmonės“ pristatymas.

Maloniai kviečiame. Būtinas Galimybių pasas.