Būkime atsakingi skaitytojai: rūšiuokime atliekas

Iniciatyvą „Atsakingas skaitytojas. Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju! bibliotekose“ įgyvendina Elektronikos platintojų asociacija (EPA) drauge su Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija ir Lietuvos bibliotekininkų draugija.

Tai nuo 2015 metų vykdomas projektas. Šiame projekte gyventojams sudaryta galimybė saugiai, atsakingai ir be vargo išmesti elektronikos atliekas, perduodant jas į įgaliotų tvarkytojų – bibliotekų – rankas.

Visoms šalims naudingo projekto centre yra bibliotekoms skirtas konkursas. Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka kviečia savo skaitytojus:

• atnešti į artimiausią miesto biblioteką nebenaudojamą smulkiąją elektroniką ir senas baterijas,
  • registruotis tel. 8 45 430 696 nemokamam nebenaudojamos stambiosios elektronikos įrangos išvežimui iš namų.

Mieli skaitytojai, jei ir Jūs turite namuose nebereikalingos nebenaudojamos elektronikos, kviečiame prisidėti prie šio tvaraus aplinkos švarinimo projekto. Aktyviausiai dalyvaujančių bibliotekų lankytojų lauks prizai!