Tarptautinė vaikų gynimo diena jau netrukus!

Kasmet birželio 1-ąją minima ne tik vasaros pradžia, bet ir Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga visuomenė yra kviečiama atkreipti dėmesį į vaiko teisių saugojimo svarbą ir jų gerbimą. Birželio 1-oji – didelė šventė mažiesiems, todėl biblioteka siūlo drauge paminėti šią datą pramogaujant, muzikuojant ir puošiant aplinką:

Šiaurinė biblioteka (Pušaloto g. 55):
Birželio 1–30 d. Tarptautinio konkurso vaikų piešinių paroda „Išgirsti slapčiausią gamtos spalvą“
Birželio 1 d. 10 val. Akcija-sveikinimas lopšelio-darželio „Žibutė“ vaikams

Biblioteka „Žiburėlis“ (Parko g. 49):
Birželio 1–30 d. Literatūros paroda „Vaikystė – nuostabi šalis“
Birželio 1 d. 15 val. Popietė-koncertas „Pro vaikystės langą“. Dalyvauja Moksleivių namų popgrupė „Šypsenėlė“, teatro studija

Smėlynės biblioteka (Smėlynės g. 49):
Birželio 1 d. 11 val. Šventė „Vaikai – gyvenimo gėlės“. Gėlių sodinimo akcija vasaros pradžiai paminėti

Biblioteka „Židinys“ (Nemuno g. 76):
Birželio 1 d. 11 val. „Saulėtekio“ progimnazijos spektaklis „Dainavimo pamoka“, muilo burbulai, balionai ir kt.

Kviečiame!