Susitikime penktadienį!

Biblioteka kviečia susitikti penktadienį, birželio 10 d. Laisvės aikštėje vyksiančiame tradiciniame „Susitikime penktadienį“ renginyje. Pakviesime jus apsilankyti mobilioje bibliotekoje, kurioje Jūsų lauks knygų lentyna „Geros kelionės!“. Jei ir nesate bibliotekos skaitytojai, ne bėda. Turėsite galimybę su asmens dokumentu pasiskolinti patikusią knygą apie bet kurią pasaulio šalį ir mes Jums palinkėsime geros kelionės.

Šiaurinės bibliotekos rankdarbių klubas „Laumė“ tuo pačiu kviečia visus mezgančius paminėti Pasaulinę mezgimo viešumoje dieną. Birželio 12 d. galite megzti drauge ir su viso pasaulio mezgėjais. Tereikia užsiregistruoti tinklapyje wwkipday.com. Mezgimo diena sumanyta Danijoje 2005 metais, jos tikslas – supažindinti kuo daugiau žmonių su mezgimu, paraginti juos burtis į draugijas, o ne megzti vienumoje. Šią dieną mezgantys ar norintys išmokti megzti išeina su rankdarbiu į viešas erdves: kiemus, mokyklas, parkus, kavines.

Ir vaikai, ir suaugusieji galės žaisti visiems gerai žinomą žaidimą „Kryžiukai-nuliukai“.

Junkitės prie mūsų birželio 10 dieną 17–19 val. Laisvės a. edukacinių veiklų erdvėje.

Visa birželio 10 d. programa.