Kviečiame registruotis į skaitmeninio raštingumo mokymus

Nuo rugsėjo mėnesio miesto bibliotekose atnaujinami nemokami mokymai naudotis kompiuteriu ir interneto resursais.

Mokymai orientuoti į vyresnio amžiaus gyventojus ir vyks: Informacijos skyriuje (Kniaudiškių g. 34), Smėlynės bibliotekoje (Smėlynės g. 49), Šiaurinėje bibliotekoje (Pušaloto g. 55), Parko bibliotekoje (Parko g. 37) ir „Židinio“ bibliotekoje (Nemuno g. 76).

REGISTRACIJA į mokymus tel. 8 45 420 379 arba kreipkitės į artimiausią Jums biblioteką.

Mokymai pradedantiesiems (18 val.). Užsiėmimai skirti neturintiems jokių skaitmeninio raštingumo žinių arba norintiems pradines žinias atnaujinti.

Teminiai mokymai. Šiems mokymams reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Teminių mokymų trukmė – 4 val. Siūlomos temos:

• Skaitmeninė fotografija. Susipažinsite su nuotraukų redagavimo programomis bei išbandysite jų veikimą. Išmoksite savo įspūdžius tinkamai fiksuoti išmaniuoju telefonu.
  • E.sveikata. Sužinosite esveikata.lt portalo galimybes, išmoksite internetu užsiregistruoti pas gydytoją, ieškoti laisvai prieinamos informacijos apie sveikatą internete.
  • Socialiniai tinklai. Sužinosite kuo skiriasi socialiniai tinklai (Facebook, Instagram, Twitter, Tripadvisor), susipažinsite su savo paskyros privatumo nustatymais, išmosite saugiai ir etiškai bendrauti socialiniuose tinkluose bei dalintis jų turiniu.
  • Inovatyvus savęs pristatymas. Sužinosite kaip tinkamai, inovatyviai parengti savo gyvenimo aprašymą, naudotis Užimtumo tarnybos paslaugomis, darbo skelbimų paieška.
  • E.pilietis. Susipažinsite su galimybe stebėti Panevėžio Tarybos darbą ir teikti siūlymus valdžios atstovams, tinkamai reikšti nuomonę internete.
  • Naujienos ir melagienos internete. Sužinosite kaip atskirti faktus nuo manipuliacijų bei kas yra kokybiška žurnalistika. Išmoksite kritiškai skaityti naujienas internete.
  • E.laisvalaikis, iBiblioteka. Išmoksite įsigyti lėktuvų bilietus, suplanuoti kelionę, sužinoti orų prognozę, tvarkaraščius, užsakyti viešbučius. Ieškosite ir rasite kultūros renginius, rezervuosite knygas portale iBiblioteka.
  • El. paštas, Google kalendorius. Išmoksite išmaniai ir saugiai naudotis el. paštu, susikursite internetinį kalendorių.
  • Dokumentų tvarkymas Google diske. Išmoksite saugoti ir tvarkyti duomenis interneto saugykloje.

Visi užsiėmimai NEMOKAMI, išsirinkite Jus dominančius mokymus, registruokitės ir mes Jūsų lauksime bibliotekose!

Projektas „E-žinios kiekvienam 5“ finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.