Papuošalai iš gintaro

Iki rugpjūčio 31 d. kviečiame aplankyti tautodailininkės Vidos Mikoliūnienės kurtų papuošalų parodą „Gintaro lašas lino glėbyje“.

Apie autorę. Tautodailininkė Vida Mikoliūnienė gimė 1968 m. Anykščių rajone, Žliobiškių kaime. Baigė Šiaulių profesinio rengimo mokyklą. 2002 m. įgijo meninių gaminių audėjos kvalifikaciją. 2012 m. priimta į Lietuvos tautodailės sąjungą. Aktyviai dalyvauja kasmetinėse Panevėžio tautodailininkų bendrijos rengiamose parodose. Jos kurtas papuošalas 2018 m. buvo atrinktas į tautodailės parodą, skirtą Lietuvos 100-mečio dainų šventei „Vardan tos“. 2019 m. dalyvavo regioninėje auksinio vainiko parodoje.

Paroda „Gintaro lašas lino glėbyje“ eksponuojama Parko bibliotekoje, Parko g. 37.

Laikas:

• 2022 m. rugpjūčio 12 d. – 2022 m. rugpjūčio 31 d.