Poetės Violetos Palčinskaitės viešnagė

Spalio 13 d., ketvirtadienį, 17 val. Šiaurinė biblioteka (Pušaloto g. 55) kviečia į susitikimą su poete Violeta Palčinskaite.

Violeta Palčinskaitė – poetė, dramaturgė, vertėja. Gimė 1943 11 20 Kaune.
1960–1964 m. studijavo Vilniaus universitete. Pirmąjį eilėraščių rinkinį „Žemė kėlė žolę“ išleido būdama septyniolikos metų, o kūrybą publikuoti spaudoje pradėjo dar anksčiau – 1958 m. Sukūrusi pjesių, kino scenarijų, libretų. Be Lietuvos teatrų, jos pjesių yra pastatę Maskvos, Kijevo, Minsko, Tbilisio, Helsinkio ir kiti teatrai. Dalis kūrybos išversta į anglų, rusų ir kitas kalbas. Iš anglų kalbos išvertusi rašytojų R. Dahl, L. Snicket, J. Wilson ir kitų autorių bei britų tautosakos kūrinių vaikams.
Lietuvos rašytojų sąjungos narė – nuo 1964 m.

Violeta Palčinskaitė didžiąją savo kūrybos dalį paskyrė mažajam skaitytojui bei žiūrovui.

Renginį ves leidyklos „Tyto alba“ direktorė Lolita Varanavičienė.

Dalyvaus dainų autorius ir atlikėjas Vygantas Kazlauskas.