Į miesto bibliotekas atvyksta Pabėgimo kambarys

Esi gudrus ir atskiri melagieną nuo fakto? O ar atpažintum, kuri žmogaus nuotrauka yra tikra, o kuri sukurta dirbtinio intelekto? Mėgsti nuotykius, iššūkius ir komandinį darbą? Tuomet ši smagi ir naudinga pramoga – kaip tik tau. Žinių ekonomikos forumas kartu su Britų taryba Lietuvoje sukūrė Pabėgimo kambario užduotis.

Šias užduotis išmėginti kviečiame:
Spalio 26 d., trečiadienį, Viešojoje bibliotekoje, Kniaudiškių g. 34
Spalio 27 d., ketvirtadienį, Smėlynės bibliotekoje, Smėlynės g. 49.

Kviesk į komandą šeimos narius, draugus, bendradarbius ir pabandyk išspręsti užduotis, kurių atsakymai leis sudėlioti užrakto kodą ir atrakinti juodą dėžę. Kas joje? Žino tik tiek, kam pavyksta atrakinti.

Kas? Įdomios užduotys, kurioms prireiks žinių, kūrybiškumo ir netradicinio mąstymo.
Kam? Komandą gali sudaryti 2-6 žmonės. Rekomenduojamas amžius – nuo 15 metų.
Kiek? Išspręsti visas užduotis vidutiniškai užtrunka apie pusantros valandos.
Kada? Registruokis el. paštu viesoji@panbiblioteka arba tel. 8 46 420 379 ir smelyne@panbiblioteka.lt arba tel. 8 45 460 587.