Kviečiame išmokti naudotis EBSCO duomenų baze

Kviečiame į EBSCO duomenų bazės mokymus liepos mėnesį. Mokymai vyks anglų kalba, būtina išankstinė registracija.

Primename, kad norintiems naudotis duomenų baze iš namų suteikiami slaptažodžiai: kreipkitės el. paštu viesoji@panbiblioteka.lt dėl prisijungimo. Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.

EBSCO mobilioji programėlė per 30 minučių
Naujosios EBSCO mobiliosios programėlės funkcijų apžvalga. Parodysime, kaip atsisiųsti, prisijungti ir naudoti programą. Taip pat parodysime, kaip atsisiųsti el. knygas programoje. Viskas vos per 30 minučių.
Data: liepos 5 d.
Laikas: 11.30 val. (30 minučių)
REGISTRUOTIS

EBSCOhost įrankiai, kurie daro jūsų tyrimus efektyvesnius
EBSCOhost platforma yra ne tik vieta, kur galite atrasti mokslinę literatūrą, bet ir dirbti su visu tekstu bei bibliografija. Šio praktinio užsiėmimo metu apžvelgsime funkcijas, t. y. straipsnių išsaugojimą atskirame aplanke ir paieškos rezultatų bendrinimą su kitais, paieškos istorijos naudojimą, duomenų išsaugojimą bibliografijos tvarkymo programose, įskaitant Zotero ar Mendeley, straipsnių išsaugojimą Google disko paskyroje.
Data: liepos 6 d.
Laikas: 12.30 val. (45 minutės)
REGISTRUOTIS

Paieškos rezultatų gerinimas – patarimai ir gudrybės
Užsiėmimo metu apžvelgsime galimybes, kaip pasirinkti ribotuvus (loginius operatorius), siekiant pagerinti paieškos rezultatus. Kalbėsime apie taisyklingą paieškos pasirinkimą, publikavimo datų ir šaltinio tipo pasirinkimą bei temų apribojimą.
Data: liepos 11 d.
Laikas: 13 val. (30 minučių)
REGISTRUOTIS

Ieškokite, atsisiųskite ir skaitykite – EBSCO elektroninės knygos 3 paprastais veiksmais
Praktiniai mokymai, kurių metu dalyviai išmoks:
– naudotis EBSCO elektroninėmis knygomis internetu
– atsisiųsti visas el. knygas ir skyrius
– atsisiųsti ir patvirtinti „Adobe Digital Editions”
– naudoti el. knygas EBSCO mobiliojoje programėlėje.
Data: liepos 12 d.
Laikas: 11.30 val. (30 minučių)
REGISTRUOTIS

Mikro sesija: darbas su visu tekstu EBSCOhost platformoje 
Šiuose mokymuose parodysime, kaip dirbti su visu tekstu EBSCOhost platformoje. Išnagrinėsime atsisiuntimo, spausdinimo ir siuntimo į „debesį“ parinktis. Taip pat parodysime, kaip dėstytojai gali rasti publikaciją EBSCO duomenų bazėse ir naudoti nuolatines nuorodas, kad ji būtų prieinama studentams.
Data: liepos 18 d.
Laikas: 11.30 val. (25 minutės)
REGISTRUOTIS

Problema rasti atitinkamus paieškos terminus liko praeityje!
Atsižvelgdami į atsiliepimus ir didelį susidomėjimą, kartojame paieškos su tezauru mokymus. Sunku rasti tinkamą paieškos terminą? Šis mokymas skirtas tau! Tai bus sesija, skirta paieškai pagal kontroliuojamą žodyną. Paieškos rezultatų skirtumus parodysime naudodami tezaurą, palyginti su natūralia kalba.
Data: liepos 19 d.
Laikas: 12.30 val. (40 minučių)
REGISTRUOTIS