Kitą savaitę – Šiaurės šalių literatūros savaitės garsiniai skaitymai

Beveik tris dešimtmečius vykstanti garsinio skaitymo iniciatyva – Šiaurės šalių literatūros savaitė – ir šiemet kviečia tamsiausiu metų laiku užsidegti žvakes, žibintus ir skaityti. Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka jungiasi prie šio, jau tradicija tapusio, renginio ir kviečia lapkričio 13-19 dienomis užsukti į biblioteką ir dalyvauti garsiniuose skaitymuose „Auštant“ (vaikams) ir „Sutemų valanda“ (suaugusiems).

Šiaurės šalių literatūros savaitė vyksta tamsiausiu metų laiku, tuomet organizatoriai kviečia uždegti žvakes, žibintus ir pasimėgauti garsinio skaitymo tradicija. Šių metų tema – Kalėdos Šiaurėje. Vaikams bus skaitoma ištrauka iš Astridos Lindgren knygos „Naujos Emilio išdaigos“, o suaugusiems bus skaitoma ištrauka iš Ingvild H. Rishøi knygos „Stargeitas“. Ištraukose – kalėdinės istorijos, kurios pakvies susimąstyti ir pajusti tikrą Kalėdų dvasią.

Garsinio skaitymo tradicija bus prisiminta penkiuose Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos padaliniuose:

Vaikų biblioteka „Žiburėlis“ (Parko g. 49), registracija tel. 8 45 526 873,
Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38), registracija tel. 8 45 420 200,
Biblioteka „Židinys“ (Nemuno g. 76), registracija tel. 8 45 461 567,
Šiaurinė biblioteka (Pušaloto g. 55), registracija tel. 8 45 463 957,
Smėlynės biblioteka (Smėlynės g. 49),registracija tel. 8 45 460 587.

Kviečiame dalyvauti!