Naujas perfiksas „0“ jau veikia – keičiasi telefono numerių rinkimas

Lietuvoje nacionaliniu mastu prasidėjo pokytis – rinkdami telefono numerį pradžioje vietoj skaičiaus „8“, rinksime tarpmiestinį prefiksą „0“. Vadinasi, ir skambindami į bibliotekos fiksuoto ryšio telefono numerį, vietoj įprasto „8 45“, rinksime „0 45“.

Pokyčių visiškai nepajus tie, kurie naudoja Lietuvai priskirtą tarptautinį kodą +370, išsisaugodami kontaktų ryšio numerius savo užrašinėse.

Dabar yra pereinamasis laikotarpis, kai galioja abu prefiksai, kad vartotojai galėtų prisitaikyti, tad senuoju būdu bus galima naudotis dar metus.

Visgi, raginame pasikeisti telefone numerius, kurie prasideda „8“ į „0“. Tai galite padaryti ne tik rankiniu būdu, bet ir su specialios programėlės pagalba.

Jei nesiseka to padaryti patiems, kiekvieną antradienį, 14-18 val. Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34) teikiamos 30 min. trukmės nemokamos individualios konsultacijos, kaip naudotis išmaniaisiais įrenginiais (telefonais, planšetėmis). Tad bibliotekos darbuotojos yra pasiruošę jums pagelbėti.

Būtina registracija tel. 0 45 420 379 arba el. p.  viesoji@panbiblioteka.lt.