Kviečiame prisidėti prie bibliotekos veiklos, skiriant dalį savo mokamo gyventojų pajamų mokesčio

Vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu, kiekvienas, neatvėręs piniginės, 1,2% valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) gali paskirti pasirinktai organizacijai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems 2023 metais skyrusiems savo GPM bibliotekai.

Gautas lėšas panaudojome įsigydami trūkstamų didelio populiarumo sulaukusių knygų.

Kviečiame palaikyti biblioteką ir šiemet – skirti 1,2% gyventojų pajamų mokesčio mūsų bibliotekai. Tai Jums nieko nekainuos, o Jūsų parama – mums be galo svarbi ir leidžia įsigyti ne tik vertingų leidinių, bet ir pasiūlyti daugiau bendruomenę praturtinančių veiklų miesto bibliotekose.

Savo 1,2% GPM galite skirti iki gegužės 2 d. užpildę prašymą-formą tik elektroniniu būdu.

Kaip galite skirti 1.2 % GPM mokesčio bibliotekai:

1. Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) adresu: https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx, naudodamiesi  e. bankininkyste, e. parašu ar VMI priemonėmis.

2. Prisijungę prie EDS sistemos, prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų“ sąraše. Viršutiniame meniu viduryje spauskite „Deklaravimas“, kairiajame meniu kampe pasirinkite „Pildyti formą“ ir nuorodą puslapio viduryje „Prašymas skirti paramą“.

3. Formos „Prašymas skirti paramą“ lange spauskite gaublio ikoną. Sekdami vedlio instrukcijas užpildykite laukelius:

• Paramos gavėjo pavadinimas: Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka.
  • Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190431250.
  • Mokestinis laikotarpis: 2023.
  • Mokesčio dalies dydis (procentais): iki 1,2 %.
  • Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: 2027 (Pastaba: 2027 – jeigu  norite skirti paramą 5 m., arba 2023 – jeigu paramą norite paskirti tik už 2023 m.).

4.  Spauskite „Pateikti”.

Jeigu prašyme bus klaidų, iki šių metų liepos 1 d. VMI jums grąžins formą ir  galėsite ją patikslinti formą.

Jei kyla neaiškumų, VMI paruošė mokomąjį klipą, kaip galite skirti paramą: https://www.youtube.com/watch?v=VVpaY-FFbKk.

Na, ir žinoma, visuomet galite kreiptis pagalbos į Viešąją biblioteką (0 45 420 379, viesoji@panbiblioteka.lt)

Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą!