Elektroninis katalogas – portale „iBiblioteka“

Nuo rugpjūčio 12 d. bibliotekos elektroninis katalogas ir su juo susijusios paslaugos (leidinio paieška, knygų užsakymas ir grąžinimas) perkeltos į atnaujintą portalą „iBiblioteka“. Ankstesnis bibliotekos elektroninis katalogas nebeveiks.

Dėl testavimo darbų galimi laikini sistemos trikdžiai, atsiprašome už nepatogumus.

Svarbu! Portale „iBiblioteka“ būtina vartotojo identifikacija:
* per elektroninius valdžios vartus (pirmą kartą prisijungiant). PAGALBA.
* su Google ar „Facebook“ paskyromis (jei anksčiau naudojotės šiuo portalu ir norite prisijungti vėl). PAGALBA.

Taip pat, naują prisijungimo slaptažodį Jums gali sugeneruoti bibliotekos darbuotojas.

Prisijungę savo užsakymus matysite skiltyje Mano iBiblioteka. Jei nematote savo rezervuotų leidinių, pateikite rezervacijas iš naujo. PAGALBA.

Taip pat leidinius galite rinktis bibliotekose, jie išduodami į namus.

Šiuo metu delspinigiai už laiku negrąžintas knygas nebus skaičiuojami.

Jei kyla sunkumų registruojantis, kviečiame atvykti į savo biblioteką ir mes padėsime tai padaryti.