Moksleivių konkurso „Ex libris. Elenai Mezginaitei – 80“ baigiamasis renginys

Lapkričio 25 d., ketvirtadienį,15 val. Viešojoje bibliotekoje vyks Panevėžio miesto ir rajono moksleivių konkurso „Ex libris. Elenai Mezginaitei – 80“ laureatų apdovanojimai.

Konkurso laikotarpis: 2021 birželio 1 d. – 2021 m. spalio 22 d.

Lapkričio 11 d. Konkursui pateiktus darbus vertino bibliotekos direktorės Loretos Breskienės patvirtinta vertinimo komisija: bibliotekos dailininkė Asta Radvenskienė, menotyrininkė Jurga Speičienė, mokytojas Henrikas Mazūras (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija). Konkursui iš viso buvo pateikti 46 darbai, iš jų – 15 nekonkursinių darbų (mokytojų ir šeštokų). Visi jie – Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos moksleivių. Su konkurso laureatų darbais galite susipažinti ČIA.

Renginyje – Panevėžio kolegijos studentų ir alumniečių teatro literatūrinė kompozicija „Teisi ir graži kaip gyvenimas“.

Moksleivių ekslibrisų paroda Viešojoje bibliotekoje, Kniaudiškių g. 34 veiks iki gruodžio 8 d.

Projektą „Provincijos tango“ remia Lietuvos kultūros taryba.

Renginyje būtinas Galimybių pasas.